VHS, Beta ya da diğer eski video kasetleriniz, sadece modası geçmiş değil, artık bu kasetlerinizi oynatacak videoları dahi bulmanız oldukça zorlaştı. Çok yakın zamanda tüm bu değerli anılarınızın olduğu kasetlerdeki görüntüler, sonsuza kadar yok olmaya mahkum olacaklar.
3 Adımda Eski video kasetlerinizi dijital ortama aktaralım.
1.Adım: Aşağıdaki Adresimize kasetlerinizi kargoyla gönderebilirsiniz;
Foto Turan Batıköy Mah. Çarmıklı Caddesi Mimaroba 212 C Blok No:3 Büyükçekmece-İstanbul
2.Adım: Kasetleriniz bize ulaştığında, kaç saatlik görüntü olduğunun ve ücretinin ne kadar tutacağının bilgisini vermek üzere sizi telefonla arayacağız. Siz onay verdikten sonra kayıt işlemine başlanır.
3.Adım: Ödemenizi, sitemiz üzerinden kredi kartıyla ya da Havale-EFT yaparak gerçekleştirirsiniz. Eski kasetleriniz ve yeni dijital kopyalarıyla birlikte size kargo ile geri gönderilir..
GİZLİLİK VE GÜVENLİK
Gizlilik ve Güvenlik önceliğimizdir. Sipariş aldığımız her bir kaset için ayrı özen gösteriyor ve barkod sistemi ile çalışıyoruz.
FİYAT
Eski video kasetler ortalama olarak 2 saatlik görüntü kapasitesine sahiptir. Ancak bazı kasetler 4 saate kadar görüntü alabilmektedir. Ücretlendirmemiz saat başına yapılmaktadır. Görüntü kalitesinin bozulmaması adına 1 DVD içine 1 saatlik görüntü aktarmaktayız.
1 Saatlik görüntü aktarım ücreti 100 TL’dir.
Toplu kaset aktarımları için lütfen fiyat alınız. 0212 863 64 27
TESLİMAT
Günlük 80 kaset aktarım kapasitemiz vardır. ancak yoğunluk durumlarında aynı gün kargoya verme şansımız olamayabilir. Kasetleriniz bize ulaştığında ücret bilgisi verirken aynı zamanda kasetlerinizin teslim zamanı ile ilgili de bilgi veriyor olacağız.
Hızlı yanıt almak isterseniz, WhatsApp numaramızdan bize yazabilirsiniz;     0555 865 47 61 Foto Turan
Foto Turan olarak, en değer verdiğiniz bu anılarınızı, sizin için digital ortama aktarıp DVD içinde size teslim etmekten son derece memnun oluyoruz, binlerce eski kasetteki görüntüleri, sizlere tekrar kazandırdıkça, sizin bu anıları neden en mükemmel şekilde muhafaza etmek istediğinizi çok daha iyi anlıyoruz.
Bizden aldığınız DVD’ler uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz ürünlerdir.Bunları DVD oynatıcınızda, projeksiyonunuzda ya da bilgisayarında rahatlıkla izleyebilirsiniz.
Sizce de artık o çok özlemini duyduğunuz anılarınıza tekrar hayat verme zamanı gelmedi mi?
Eski Video Kasetleriniz, tamamen bozulmadan ve sonsuza kadar yok olmadan, onları bize gönderin, yeni teknoloji ile içindeki görüntüleri DVD içine aktarıp size teslim edelim.
Sizler için önemi olan her hatıranın değerini biliyoruz ve eski kasetlerinizdeki görüntülerinizi, güvenli ve uygun fiyatla digital ortama aktarımını yapıp, size bu anıları tekrar yaşatmaktan gurur duyuyoruz.
Eski Kasetlerinizin DVD’ye Aktarımı
Artık bozulmaya yüz tutmuş, içindeki görüntüleri izleyebilmek için bir video oynatıcı bile bulamadığınız eski kasetlerinizi bize getirin, sizin için onları digital ortama çevirerek DVD ya da CD formatında size teslim edelim.
Kasetlerinizi aşağıdaki adrese kargo ile gönderebilirsiniz;
FOTO TURAN – Batıköy Mahallesi Çarmıklı Caddesi Mimaroba 212 C Blok No:3 Büyükçekmece- İstanbul
Yıllar once çektiğiniz ve değeri paha biçilemez olan eski görüntülerinizi tekrar hayata döndürmek artık o kadar da zor değil! Kasetlerinizi 1 gün içinde digital ortamda size geri kazandırıyoruz.
Kasetlerin illa ki çok eski olmasına gerek yok.. Düğün, Nişan, vs. kasetlerinizi de DVD’ye aktarabiliriz. Hem kasediniz hem de çektiğimiz DVD ile bu önemli görüntüleri yedeklemiş olursunuz. Kasediniz HD çekilmiş olsa dahi görüntü kalitesi bozulmadan DVD’ye çevrilebilir.
Kameranız, kasetle değil de Hard disk ile kayıt yapıyorsa, bu görüntüleri de DVD ortamında size teslim edebiliriz. Böylece kameranızın hafızası, yeni görüntüler çekebilmeniz için tazelenmiş olur.