Kostümlü Çocuk Çekimleri ile İlgili Sıkça Sorulan Sorularınız

Evet. Kostümlü Fotoğraf Çekimleri zaman aldığı ve öncesinde bir hazırlık süreci gerektirdiğinden, mutlaka randevu almanız gerekiyor.

Çekimlerde kullandığımız fotoğraf makinesi Nikon D800’dür. Objektif olarak 24-70mm Nikon Lens kullanmaktayız. Bunun yanı sıra reflektörler, çekim esnasında kullanılmak üzere aksesuarlar ( balonlar, bebek ve çocuk aksesuarları, vs.) çekim için hazır bulundurulur.

Stüdyo Çekimlerinde yaklaşık 80 kadar fotoğraf karesi çekilir. Bunların bir kısmı, ilk aşamada elenir (benzer pozlar, kapalı çıkan göz, vs.). Geriye yaklaşık 65-70 arasında fotoğraflar arasında seçim yapabiliyorsunuz.

Fotoğraf çekimi bittikten sonra, fotoğraflarınızın eleme işlemi yapılır. Daha sonra kalan fotoğraflar, albüme koyulacak olanları belirlemeniz için sizin stüdyomuza gelmeniz beklenir. Yaklaşık 40 kadar fotoğrafı seçiyorsunuz. Sonrasında seçilen fotoğrafların işlenme süreci başlıyor, albüm tasarımı da tamamlandıktan sonra, size onayınız için albümün son hali gösteriliyor. Onayınızdan 1 hafta sonra albümünüz size teslim ediliyor.

Kostümlü fotoğraf çekimleri yaklaşık 1-2 saat arası sürmektedir.

Stüdyomuzda bebek ve çocuk kostümleri mevcuttur ancak dilerseniz kendinize ait kostümleri de getirebilirsiniz.