Eski Video Kasetlerinizi, dijitale çevirip DVD'ye aktarıyoruz. 1 Saatlik aktarım ücreti 20 TL'dir.

                       3 Adımda Eski Video Kasetlerinizdeki Anılarınıza Kavuşun.

1 - Kasetlerinizi Bize Kargolayın.

2 - Dijitale Çevirelim

3 - Kaset ve DVD'nizi Teslim Edelim.

Sevdiklerimizle geçirdiğimiz her bir saniyeyi dahi zihninizde taşırken birde bu anları videolarla ölümsüzleştirmek, anı dondurmak istiyoruz.

Bebeğinizin ilk gülümsemesini,torununuzun ilk doğum gününü, sevgilinizle olan ilk tatilinizi veya annenizle ilk okul gününüzü daimi olarak korumak isteriz. Çünkü İnsanın en değerli hazinesi geçmişine ait sahip olduğu anılarıdır ve sahip olduğu anılarını somutlaştırarak göz önünde tutmak ister. İnsanı insan yapan en önemli özellik diğer canlılara kıyasla geçmişine olan bağlılıklarıdır.Hayat döngümüz içerisinde yaşamış olduğumuz her bir anı oldukça eşsiz ve değerlidir.Mutluluklarınızı sonsuz kalan videolar gelecek kuşaklarımız için aktaracağımız en büyük mirastır. Atmaya kıyamadığımız bizim için çok özel olan video kasetlerimizi modern çağın ışığında yeniden canlandırmak istemez miyiz? Çünkü dedelerimiz,teyzelerimiz,büyük amcalarımız ve anneannelerimiz tarafından bakın eskiden burası böyleydi dedikleri yerlerin üzerlerine yeni anılar inşa edilmiş olsada onlar hep o ilk günkü gibi anılarını orada yaşatmakta ve saklamaktadır.

 Fakat bazen bu çok özel anılarımızı uzun yollar boyunca saklarken orijinalliğini kaybedebilir veya tümüyle kasetleri kaybedebilmekteyiz. Hatıralarınızın nesilden nesile güvenle aktarılmasını sağlamak ve ilk günkü mutluluklarınızı yeniden yaşamak istiyorsanız çağımızın en büyük velinimeti olan teknolojik çözümlere başvurmak en doğru seçenek olacaktır. Eski düğün videolarınızın bozulmadan, eskimeden dijital ortamlara aktarılması ve ya 1970 yılının sonbahar ayında sevdiğinizle çıktığınız bisiklet turunun harika karelerini yaşamak ve yaşatmak için 21.yüzyılın dijital çözümlerine anılarınızı emanet edin.  Eski kasetlerinizi de artık oynatabilecek araçların bulunabildiği de pek mümkün olmadığı için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsin. O çok özlediğiniz anlarınızı yeniden görebilecek olmanın vereceği tarifsiz mutluluğu yeniden deneyimlenmek harika olacaktır. Video kasetleriniz sayesinde çok özlem duyduğunuz kişilerin seslerini, gülüşlerini, parlayan gözlerinin ışığı yeniden ve yine kaliteli bir görme imkanına sahip olabileceksiniz. Bizim de bu noktada görevimiz torunlarınıza ve çocuklarınıza çağa uygun olarak izleyebilme imkanı sunmak. Böylelikle soğuk kış günlerinde bir masa etrafında aile bireylerinizi toplayarak iç ısıtan kahkahalarınızı daimi kılabilirsiniz.

 Bir asrı aşkın zamandan beri faaliyet gösteren firmamız en az sizin kadar anılarınıza önem vermektedir. Deneyimli ve uzman kadrolu ekibimiz sayesinde anılarınızı güvenle bize teslim edebilir ve onlara yeninden hayat verebilirsiniz. Üstlerinden yıllar da geçse çocuklarınıza izletebileceğiniz video kasetleriniz olması, geçmişle aranızda yeniden bir köprü kurmanıza yardımcı olacaktır.

Eski yıllardan kalma video kasetlerinizi günümüz teknolojileri  ile ölümsüzleştirdiğimiz görüntülü ve sesli anılarınızı dijital arşive değiştirmekteyiz.  Seyredemediğiniz o video kaset ve filmlerinizi istediğiniz ortama aktararak izlemesi keyifli hale getiriyoruz. Nişan, düğün, okul müsamereleri , bayrak törenlerini ve daha birçok  kaydınızı istediğiniz gibi izleyebileceğiniz DVD ve CD gibi dijital ortamlara aktararak her an her anınıza ulaşmanızı sağlarız. Yaşamınızı renklendiren her saniyeyi yeniden görmeyi kim istemez ki? Sizde video kasetlerinizi bize ulaştırarak geçmiş yollarınıza geri dönebilir ve onları geleceğe aktarabilirsiniz.

 Bize iletmiş olduğunuz kasetlerinizi inceledikten hemen sonrasında size fiyatla ilgili bilgi verip ve onayınızı da aldıktan sonra aktarım işlemlerine  başlamaktayız. Kasetleriniz içerisinde saatlik olarak farklar mevcut olabileceğinden fiyatlandırma aşamasındında da farklılıklar yaşanabilmektedir.