Okullar için Hizmetlerimiz

[accordion auto_open=”true”]

[accordion-item title=”Fotoğraf Çekimi”]

Fotoğrafını çektiğimiz her çocukla iletişim kurmak için zaman ayırmayı seven, çekimler sırasında onların eğlenmesine yardımcı olan profesyonel bir fotoğrafçı ekibiyiz. En doğal ve en güzel ifadeleri yakalayabilmek için gereken sabrın farkındayız ve bu işi yapmaktan çok büyük keyif alıyoruz.
Doğru kameraların seçilmesinden ve bakımından en gelişmiş fotoğraf işleme sistemlerinin kurulumuna kadar Foto Turan, müşterilerimizin mümkün olan en iyi sonuçtan faydalanmalarını sağlamak için sıkı performans standartları uygular. Hizmetimizin değerini arttırmak için yenilikçi yollar aramaya devam ediyoruz.

[button text=”Bize ulaşın” radius=”99″ link=”https://fototuran.com/contact-us/”]

[/accordion-item]
[accordion-item title=”Video Çekimi”]

Okulunuzda gerçekleştirilen organizasyon, yıl sonu gösterileri ya da özel günler için hazırlanan aktiviteleri, HD kalitesiyle profesyonel kamera çekimi yapmaktayız. Çekim sonrasında dilerseniz digital ortamda dilerseniz arşiviniz için orjinal kasetler halinde size teslim ediyoruz.

[button text=”Teklif alın” radius=”99″ link=”https://fototuran.com/contact-us/”]

[/accordion-item]
[accordion-item title=”Okul Tanıtımı”]

Okulunuzu tanıttığınız internet siteniz, broşürleriniz ya da kataloğunuz için gereken fotoğraf çekimlerini profesyonel olarak yapmaktayız. Çekilen fotoğrafın açısı, kullanılan ekipmanların kalitesi ve tecrübemiz ile, okulunuzun tanıtımına en iyi katkıyı sağlayacak görseller konusunda iddialıyız.

[button text=”Bize ulaşın” radius=”99″]

[/accordion-item]

[/accordion]