FOTOĞRAF ÇEKİMİ

İster özel bir gün, ister bir okul gösterisi. İhtiyacınız olduğunda biz hizmete hazırız. Anaokulu fotoğrafı çekiminlerinde profesyonel fotoğrafçı kadromuzla ve, her bütçeye uygun alternatif seçeneklerle, kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

VİDEO ÇEKİMİ

Anaokulunuza dair neyi kaydetmek isterseniz, uzman profesyonel kadromuz ve ileri teknoloji cihazlarımız ile dilediğiniz herşeyi kaydederek istediğiniz formatta teslim ediyoruz. İster bir etkinlik ister gezi, ister bir gösteri ister bir toplantı.

YILSONU GÖSTERİSİ

Her türlü gösteri, etkinlik, gezi vb. organizasyonlarınızda fotoğraf ve video çekimi hizmetlerinde profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz. Profesyonel kadromuzla, her bütçeye uygun alternatif seçeneklerle, kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

OKUL ÇEKİMLERİ İLE İLGİLİ

Okul Çekimlerinde ayrı bir özen göstermekteyiz. Şipşak Fotoğraf usulü iş asla yapılamamaktadır. Öğrencilerin en güzel pozlarını çekerek, okulun itibarını da yükseltmeyi hedeflemekteyiz. Okul Çekim paketleri dereceye göre farklılık göstermektedir.

1 – Ana okulu ve İlk Sınıflar Fotoğraf Çekimleri: Ana okulları ve İlk Sınıflar için hazırladığımız özel paketler bulunmaktadır. Çekilen fotoğrafların yanı sıra Kupa bardak, Takvim, Puzzle, Saat gibi kişiye özel ürünleri de bu paketlerin içine katıyoruz. Paket içerikleri çok geniş olduğundan, okulun isteğine göre içeriği oluşturuyoruz. Okul Paketlerinde normal fiyatın çok altında sunum yapılır. Paket içeriklerini belirlemede okul yöneticilerine yardımcı olması adına www.shop.fototuran.com adresinden kişiye özel ürünleri inceleme fırsatı değerlendirilebilir.

2 – Okul Etkinlik Çekimleri: Okulların her derece sınıfında uygulanabilen etkinliklerinde fotoğraf çekimi ve kamera çekimi hizmeti vermekteyiz. Yıl Sonu Gösterileri, Bayramlar, Özel Günler gibi etkinliklerin olacağı okullarda fotoğraf çekimi için; sıcak satış imkanı ya da çekilen tüm fotoğrafların DVD içinde okula teslimi gibi seçenekler varken, kamera çekimi için; okula orijinal çekim DVD içinde verilebilir ya da tüm öğrenciler için çoğaltma hizmeti de sunulabilir.

3 – Mezuniyet-Yıllık Fotoğraf Çekimi: Yıl sonlarında düzenlenen kep atma töreni ve hazırlanacak olan yıllık kitapları için fotoğraf çekimi hizmeti sunmaktayız. Cübbe ve Kep bünyemizde mevcuttur. Fotoğraf Çekimleri stüdyomuzda ya da okulunuzda yapılabilir.