Kargola

Kasetlerinizi bize Kargo ile gönderin.

Dönüştürelim

Eski kasedinizi yeni dijital formata aktaralım.

Teslim Al

Kasetlerinizi ve Dijital kopyalarını size gönderelim.

Kargo Adresimiz → FOTO TURAN

Batıköy Mahallesi Çarmıklı Caddesi Mimaroba 212 C Blok No:3 Büyükçekmece-İstanbul

Telefon→ 0212 863 64 27 – 0555 865 47 61

Fiyat

Eski kasetlerinizin DVD’ye Aktarımı, Saat Başına çekilen görüntüye göre hesaplanır.

1 Saatlik Görüntü Aktarım Ücreti: 17.50TL

Gizlilik ve Güvenlik önceliğimizdir. Sipariş aldığımız her bir kaset için ayrı özen gösteriyor ve barkod sistemi ile çalışıyoruz.

Eski bir çok kaset için oynatıcı bulmak her geçen gün zorlaşıyor. Anılarınızı tamamen kaybetmemek için bir an önce dijitale dönüştürün.

Hızlı yanıt almak isterseniz, WhatsApp numaramızdan bize yazabilirsiniz;

0555 865 47 61 Foto Turan Mimaroba

Tarihin çöp tenekesine gidecek olan on binlerce dakikalık görüntüyü digital ortama aktararak, insanların, unutulmaya yüz tutmuş eski anılarına kavuşmasını sağladık.

VHS, Beta ya da diğer eski video kasetleriniz, sadece modası geçmiş değil, artık bu kasetlerinizi oynatacak videoları dahi bulmanız oldukça zorlaştı. Çok yakın zamanda tüm bu değerli anılarınızın olduğu kasetlerdeki görüntüler, sonsuza kadar yok olmaya mahkum olacaklar.

Foto Turan olarak, en değer verdiğiniz bu anılarınızı, sizin için digital ortama aktarıp DVD içinde size teslim etmekten son derece memnun oluyoruz, binlerce eski kasetteki görüntüleri, sizlere tekrar kazandırdıkça, sizin bu anıları neden en mükemmel şekilde muhafaza etmek istediğinizi çok daha iyi anlıyoruz.

DVD’ye Aktarılan Kasetleriniz için online ödeme de yapabilirsiniz.

Bizden aldığınız DVD’ler uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz ürünlerdir.Bunları DVD oynatıcınızda, projeksiyonunuzda ya da bilgisayarında rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Sizce de artık o çok özlemini duyduğunuz anılarınıza tekrar hayat verme zamanı gelmedi mi?

Eski Video Kasetleriniz, tamamen bozulmadan ve sonsuza kadar yok olmadan, onları bize gönderin, yeni teknoloji ile içindeki görüntüleri DVD içine aktarıp size teslim edelim.

Sizler için önemi olan her hatıranın değerini biliyoruz ve eski kasetlerinizdeki görüntülerinizi, güvenli ve uygun fiyatla digital ortama aktarımını yapıp, size bu anıları tekrar yaşatmaktan gurur duyuyoruz.

Eski Kasetlerinizin DVD’ye Aktarımı

Artık bozulmaya yüz tutmuş, içindeki görüntüleri izleyebilmek için bir video oynatıcı bile bulamadığınız eski kasetlerinizi bize getirin, sizin için onları digital ortama çevirerek DVD ya da CD formatında size teslim edelim.

Kasetlerinizi aşağıdaki adrese kargo ile gönderebilirsiniz;

FOTO TURAN – Batıköy Mahallesi Çarmıklı Caddesi Mimaroba 212 C Blok No:3 Büyükçekmece- İstanbul

Yıllar once çektiğiniz ve değeri paha biçilemez olan eski görüntülerinizi tekrar hayata döndürmek artık o kadar da zor değil! Kasetlerinizi 1 gün içinde digital ortamda size geri kazandırıyoruz.

Kasetlerin illa ki çok eski olmasına gerek yok.. Düğün, Nişan, vs. kasetlerinizi de DVD’ye aktarabiliriz. Hem kasediniz hem de çektiğimiz DVD ile bu önemli görüntüleri yedeklemiş olursunuz. Kasediniz HD çekilmiş olsa dahi görüntü kalitesi bozulmadan DVD’ye çevrilebilir.

Kameranız, kasetle değil de Harddisk ile kayıt yapıyorsa, bu görüntüleri de DVD ortamında size teslim edebiliriz. Böylece kameranızın hafızası, yeni görüntüler çekebilmeniz için tazelenmiş olur.

Eski Beta-Max Kasetlerinizden DVD’ye yüksek kalitede aktarım yapılmaktadır. Aktarım Ücreti Saat başı hesaplanır. 1 Saatlik görüntü kaydının fiyatı: 17.50TL’dir.

Eski Hi8 Kasetlerinizden DVD’ye yüksek kalitede aktarım yapılmaktadır. Aktarım Ücreti Saat başı hesaplanır. 1 Saatlik görüntü kaydının fiyatı: 17.50TL’dir.

Eski VHS Kasetlerinizden DVD’ye yüksek kalitede aktarım yapılmaktadır. Aktarım Ücreti Saat başı hesaplanır. 1 Saatlik görüntü kaydının fiyatı: 17.50TL’dir.

Eski Mini DV Kasetlerinizden DVD’ye yüksek kalitede aktarım yapılmaktadır. Aktarım Ücreti Saat başı hesaplanır. 1 Saatlik görüntü kaydının fiyatı: 17.50TL’dir.o.