DÜĞÜN - NİŞAN ÇEKİMİ

1917 yılından beri düğün fotoğrafı çekiyoruz. Büyükanne ve büyükbabalarımızın düğün fotoğraflarını çekmiş olmaktan gurur duyuyoruz. Türkiye’nin en eski fotoğraf stüdyosu olan Fototuran, sizlerinde en güzel gününüzde yanınızda olup bu anları ölümsüzleştirmek için hazırdır.

Düğün çekimlerinizi 8 ana kategoride yapıyoruz;

Dış Mekan

Dış mekan fotoğraf çekimleri düğün fotoğrafçılığı dalları arasında en profesyonellik gerektiren alanlardan biridir. Düğün fotoğraf sanatçılarının doğru pozu doğru yerde ve zamanda yakalamaları gerekmektedir. Dış mekan çekimleri sadece güzel bir mekan ile sonuçlandırılabilecek bir çalışma değildir. Ömür boyu bakmaktan zevk alabileceğiniz bir düğün albümü için en kaliteli pozlara ihtiyacınız vardır.

Stüdyo Çekimi

Son yıllarda evlenecek çiflerin fotoğraf tercihleri değişti. Dış mekan ve gün boyu belgesel tarzında çekimler daha çok tercih edilmeye ve popüler olmaya başladı.

Ancak stüdyo fotoğrafını, dış mekan fotoğrafından ayırmak gereklidir. Her ikisi birbirleriyle kıyaslanamayacak kadar güzeldir.

Nişan Çekimi

Stüdyomuz da veya sizin seçeceğiniz romantik bir atmosferde siz aşkınızı yaşarken, biz sizi fotoğraflıyoruz. Eğlenceli bir çekimin ardından kendinizi gördüğünüzde ne kadar aşk dolu olduğunuzu bir kez daha hatırlayacaksınız.

Düğün Günü Belgeseli

Sabahın ilk saatlerinden, ilk dansınıza kadar tüm doğal halleriniz görüntülenirken, siz düğün telaşınızın tadını çıkartıyorsunuz. Sadece size özel bir düğün hikayesi fotoğraflanıyor.

Video Klip

Başrollerinde oynadığınız kısa filminiz, aşk hikayesi yada düğün klibiniz olsun istemez misiniz? Düğün video klip çekimi montajlanmış, efekli ve arka planı size özel müzikle hazırlanmış en değerli anlarınızı ölümsüzleştiren bir çalışmadır.

Save The Day

Bir fotoğrafçının en keyif aldığı fotoğraf çekimleri save the date çekimleri olsa gerek. Zaman sınırı yok, kalabalık yok, gelinlik derdi, arayan soran yok. bu save the date fotoğraflarını çekerek muhteşem kareler yakalamaktayız.

Trash The Dress

Eğer klasik gelin damat karelerinin size hitap etmediğini düşünüyorsanız ve albümünüzde farklı, eğlenceli, ilginç düğün fotoğrafları olsun istiyorsanız, düğün fotoğrafçılığında yükselen bir trend olan ‘Trash The Dress’ akımına katılın derim! İhtiyacınız olan şey bir profesyonel düğün fotoğrafçısı ve biraz cesaret! Muhteşem kareyle düğün fotoğrafında son trend: Trash the dress!

Mekan Express Baskı

Klasik kır düğünlerinizde, dış çekimlerinizi anında ölümsüzleştirmek icin en etkili en hızlı çözüm express baskıdır. Hızlı ve kaliteli anı express baskı ile yaşayın…

Albüm Örneklerimiz: